Članak
17 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jana1234

    nazivati nečiju djecu ne odgojenom čisto po nekoj predrasudi govori o vama puno. A ovo za čik ili alkohol neću ni komentirati. Nekako uvijek sve dođe na svoje pa me to niti ne uzrujava pored mene spava moja duša od ... prikaži još!
  • Jana1234

    Odlično, tvoj me članak nagnao da se registriram i prisjetim ne tako nedavno neviđene hajke na roditelje koji su prihvatili mjeru roditelja odgojitelja i ostali doma sa svojom djecom. Da si tek tada vidjela riječi kur**, dro**, jeb** se za ... prikaži još!
    4
    • AliceInWonderland

      Da da, to su ta djeca odgajana doma, mamika s čikom u jednoj, čašom vina u drugoj "odgaja djecu i plaćena je za to. Vrh
    • Avatar DedaMile

      DedaMile

      Jesi li se zapitala zašto su te vrijeđali? Znaš li koliko među tim ljudima ima roditelja koji rade dan i noć da svojoj djeci osiguraju bolji život? Dok oni rade raznorazne poslove i ubijaju se od rada ti doma ležiš ... prikaži još!
    • sneki2

      Samo me zanima zbog čega bi ta mjera postojala u gradu Zagrebu a ne i u ostatku Hrvatske? Zar u ostatku lijepe naše nema zaposlenih mama koje moraju brinuti kuda sa svojom djecom dok one rade? Otkada je Hrvatska postala samo Zagreb?
    • Jana1234

      Sneki svakako svaka majka zaslužuje neko vrijeme sa svojom djecom i bilo bi to odlično barem dok su u toj najmanjoj dobi. Nažalost neodrživo je baš kao i ovo u Zagrebu. Sve znam i ja sam svoje ostavljala u vrtiću ... prikaži još!