Članak
17 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Gogo4

    Gogo4

    Ko ti drma kavez tuko.....,inače dotična ima katastrofa kolumne, ali ova je sasvim dobra, da ne govorimo o činjenici, da je TOČNA....., djeca danas i prije razlika je očigledna i to ja govorim kao lik koji je mlađi od Andreje ... prikaži još!
  • sneki2

    Činjenica je da su današnji roditelji postali previše popustljivi i da ne vide pravim očima kakva su im djeca. Moje su dvije kćeri zaposlene u prosvjeti i iz prve ruke vidim da je problem u roditeljima koji nisu dali osnove ... prikaži još!
    1
    • Jana1234

      Naravno dosta roditelja nema vremena, strpljenja baviti se što im djeca rade kad nisu sa njima.Mislim da bi mi to bio najveći poraz kao roditelju, jer nisam tako odgajala. A neke roditelje to ne zanima jer u mnogo čemu su ... prikaži još!
  • delci

    Ovdje je rasprava otišla u krivom smjeru. Kolumna je izvrsna i , na žalost, u njoj ima istine. Nitko ne tvrdi da su zapuštena (neodgojena) djeca iz ovih ili onih obitelji, već da ih ima, da su djeca izložena nasilju ... prikaži još!
    1
    • Jana1234

      Naravno delci, ja sam se samo referirala na dio članka gdje je ostala šokirana riječima djeteta a zdušno je pisala o temi prije mjesec dana gdje su kroz medijski linč toliko vrijeđane majke i njihova djeca. I tako i sama ... prikaži još!
  • Jana1234

    Evo našli se i ovdje dušebrižnici da sude i znaju sve o meni i mom odgoju. Pa evo ovakvim istim dušebrižnici mogu reći isto da staža imam više nego vi što komentirate ili osoba koja piše članak a to je ... prikaži još!
  • Jana1234

    Što se tiče brige moja djeca su odgojena moj sin od 8 godina je prekrasno i odgojeno dijete a curice za poželjeti divne i nježne. A vas može biti sramota da znate o čemu pričate šutjeli bi... Reći nekome tko ... prikaži još!
    4
    • Avatar DedaMile

      DedaMile

      Uh, jadna ti!!!! Baš mi te je žao, ti se naradiš dok ovi što vode djecu svako jutro u vrtić i školu odmaraju na građevinama, u dućanu na kasi, spavaju po operacijskim dvoranma u bolnicama, niš ne rade kod privatnika ... prikaži još!
    • Jana1234

      Da vjerovatno i bi da im se ponudila ta mogućnost. I da baš sam jadna ja sa svojih troje prekrasne dječice. Riješila se kase u dućanu i radnih vikenda i sada mogu biti cijeli dan sa svojom djecom. Baš sam ... prikaži još!
    • Jana1234

      I baš sam bila glupa što sam radila 19 godina. Ali evo sad ne radim uživam sa svojom dječicom nema ljepšeg. Evo pozdravljaju vas kažu da ste super teta.
    • Avatar Gogo4

      Gogo4

      Ko ti drma kavez tuko.....,inače dotična ima katastrofa kolumne, ali ova je sasvim dobra, da ne govorimo o činjenici, da je TOČNA....., djeca danas i prije razlika je očigledna i to ja govorim kao lik koji je mlađi od Andreje ... prikaži još!