- Kliniku su u New Yorku osnovale dvije 28-godišnjakinje
- Već na prvi pogled zaljubili smo se u svaki detalj
- Vlasnice su željele pacijenticama osigurati prostor u kojemu će se osjećati ugodno i sigurno
Odlazak na ginekološki pregled mnogim ženama predstavlja nelagodu, no ne i u ovoj klinici. Riječ je o, usuđujemo se reći, najljepšoj klinici na svijetu pod nazivom Tia. Otvorena je u New Yorku, a osnovale su je 28-godišnjakinje Carolyn Witte i Felicity Yost, bez ikakvog iskustva u zdravstvu, no zato su ga prikupile kao pacijentice. Njihov cilj bio je otvoriti kliniku koja će drugima poslužiti kao primjer i u kojima će se pacijentice ugodno osjećati.
U ovoj klinici čekaonica nije čekaonica, već dnevna soba. Svaki je detalj pomno odabran, a prevladavaju tople i vesele boje. Sve je uređeno tako da se pacijentice osjećaju kao kod kuće. Mogli bismo reći kako ova klinika izgledao kao luksuzni hotel.
Ipak, osnivačicama nije bio cilj da u ovoj klinici luksuz bude na prvom mjestu. Željele su pacijenticama osigurati prostor u kojemu će se osjećati ugodno i sigurno da mogu postaviti bilo koje pitanje o ženskom zdravlju i o seksu, ali i pružiti im odgovarajući zdravstvenu skrb.
Ne možemo sakriti oduševljenje ovom klinikom. Je li previše tražiti da svaka ginekološka ordinacija izgleda točno ovako?!
U klinici je svaki detalj pomno odabran
Kako se tebi sviđa?
Komentiraj, znaš da želiš!
Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.