Članak
7 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • katarina08

    Ljudi moji, shvatite više onu poslovicu "CIJENA NE OPRAVDAVA KVALITETU." Što znači da ako je djevojka išla na nokte kod nekog tko radi za jeftine pare ne mora biti da joj taj netko to nije dobro napravio,i ja idem kod ... prikaži još!
  • anelka

    Neznam zasto i cemu ovako ocigledna laz...na slici se vidi da su nokti namjerno otkinuti...ja geliram 15 godina i kad skinem gel..ostaju moji nokti kakvi su i nekad bili...
  • patricija

    Čista laž! Vidi se da su nokti namjerno počupani jer nokti nikada ne izgledaju ovako nakon skidanja gela/akrila. Počupala je nokte do krvi za malo pozornosti na Instagramu...
  • Avatar AnnaRamovic

    AnnaRamovic

    Imala sam ih i ja 6 godina. Kada sam ih skinula moji nokti su bili lomljivi sto je i normalno,ali definitivno nisu ovako izgledali. U roku cca. mjesec dana opet su bili normalni odnosno ojacali su. Ovisi kakvi su vam ... prikaži još!
  • nina46

    "kao da ih je pokusala odgristi" upravo je to i napravila ! U svijetu noktiju postoje majstori i fušeri. Fušeri su oni koji naplaćuju manje i misle da znaju . Majstori su educirani strucnjaci iza kojih stoji puno skupih edukacija, ... prikaži još!