Članak
14 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Jaca

    Ako vam je bilo kakva pomoc potrebna javite se ovoj zeni mnogo je pomogla u svakom smislu meni i mojoj porodici....radi skidanje crne magije,spajanje...ps. meni je decka vratila. Ako neko hoce kontakt +381691120097
  • Boba11111111

    Imala sam ljubavnih problema, obratila sam se zeni iz hrvatske i pomogla mi je vratila ga je za 7 dana tacno, javio se prvi počeli smo ako da nikad nismo stajali <3 Hvala joj, i sve preporuke ako imate ljubavnih ... prikaži još!
  • Jaca

    ja stvarno nisam vjerovala u ovo, ali eto ne treba biti nikad pesimista u zivotu, trazila sam kako da vratim momka pomocu ovih magija i eto naletila sam na zenu koja me uvjerila u sve i vrati mi i momka ... prikaži još!
  • Avatar asim

    asim

    Uz Alahovu pomoć pomažem ljudima, vraćam voljenu osobu, skidam crnu magiju, liječim od razni ovisnosti. Nazovite s povjerenjem jedan poziv može puno toga promjeniti +385 92 3713 054 viber ili wocep