Članak
7 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarem

    Dakle, potpisujem sve. Prije 2 dana sam o ovome vodila monolog sa suprugom u autu. Ja sam mama njegovatelj. Dijete od 2,5 god s dobrocudnim tumorom na mozgu, hvala Bogu, nije zivotno ugrozeno, ali se borimo postoperacijski s vidom i ... prikaži još!
  • renchi34

    mislim da će se većina razumnih ljudi složiti sa svime što si napisala, Bandićevo kupovanje glasova je totalna glupost oduvijek.. ali jedva čekam viku kiselih gospođa i gospođe Vlaste da ih čujemo i mi tu u Karlovcu :D
  • vi

    Evo čujem Vas sve do Karlovca i potpuno se slažem sa Vašim stavom i sve potpisujem!!!!
  • Avatar laganini

    laganini

    https://www.youtube.com/watch?v=VBaNuWi9FiM&ab_channel=LukeCombsVEVO
  • Iva-na

    PoZdrav! Ma ne vjerujem da se stvarno nervirate zbog iznosenja osobnog misljenja. Dobro ste rekli, a masa ljudi je povrsna pa sto Vas briga. Drugo da ste zvizdac ili istrazivacki novinar koji se petlja u "osinje gnijezdo". Tad bi razumjela ... prikaži još!