Moda

Balerinke na sniženju: izdvojili smo 15 pari s Reservedovog weba koji zaslužuju sve pohvale

Sezonsko sniženje u Reservedu donijelo je odlične ulove, a posebno su nas oduševile balerinke koje se ponovno nameću kao must-have obuća sezone. Ako tražiš udobnu, chic i nosivu obuću za svaki dan, idealan je trenutak za šoping, izbor je velik, a cijene još bolje. U Reservedovoj ponudi se mogu pronaći modeli za svačiji stil, od elegantnih kožnih balerinki iz premium linije koje izgledaju profinjeno i kvalitetno, do pristupačnijih varijanti od umjetne kože koje prate trendove bez kompromisa na izgledu.

Možda vas zanima Trešnjice, ali ne u ljetnoj varijanti. Ova slatka jakna stvorena je za prijelazno razdoblje Rubrika Moda Moda

Klasične crne balerinke i dalje su nepogrešiv izbor, dok su bordo nijanse, koje su obilježile sezonu, savršene za one koji žele nešto efektnije. Tu su i neutralni nude tonovi koji se lako kombiniraju uz sve, od poslovnih do casual outfita. Naravno, nismo odoljeli ni modelima u pastelnim bojama koje su hit proljeća. Cijena balerinki na Reserved sniženju kreće se od 7,99 eura naviše, što je s obzirom na atraktivnost modela u ponudi zaista veoma pristupačno.

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 9,99 eura - sada 8,99 eura)  | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 13,99 eura - sada 12,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 8,99 eura - sada 7,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 39,99 eura - sada 29,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 22,99 eura - sada 17,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 15,99 eura - sada 13,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 27,99 eura - sada 25,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 13,99 eura - sada 12,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 13,99 eura - sada 12,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 22,99 eura - sada 17,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 49,99 eura - sada 35,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 35,99 eura - sada 25,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 15,99 eura - sada 13,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 29,99 eura - sada 19,99 eura)

 | Autor: Reserved Reserved Reserved (prije 35,99 eura - sada 25,99 eura)

Možda vas zanima Pronašli smo kožne balerinke, neutralne boje koje idu na sve, od prave su kože i koštaju 19,99 eura Rubrika Moda Moda
*uz korištenje AI-ja
Photo: Instagram @emmarosestyle

Komentari 0