- Napokon se pokazalo sunce u punom sjaju i sasvim nas je dobro zagrijalo pred početak ljeta. A ima li išta bolje za osvježenje od finog sladoleda u ovim toplim danima?
- Sezona ledenih deserta je počela, a novim okusima provjereno dobrih sladoleda, poput Ledo King korneta jogurt-šumsko voće, jako se veselimo
- Pozitivne recenzije već pljušte, a već i ova kombinacija jogurta i šumskog voća zvuči nekako - lagano
Obilje sunca, duži dani, godišnji odmor, kupanje, more, vikend izleti, lagana odjeća i obuća… sve su to stvari kojima se radujemo svake godine s početkom ljeta. Ali, taj popis nije potpun bez finog osvježenja u obliku omiljene slastice - sladoleda.
Naravno, volimo isprobavati nove okuse, a kad se pojavi novi Ledo King kornet, odmah hitamo do obližnje trgovine. Novi kornet King jogurt-šumsko voće savršen je spoj kremastog jogurta i osvježavajućeg šumskog voća u hrskavom tuljcu od slatkog tijesta. Ovaj sladoled sadrži inovativni disk od šumskog voća posut komadićima vafla, kremasti sladoled okusa jogurta s komadićima vafla te punjenje od šumskog voća u sredini.
Foto: Ledo, King kornet jogurt-šumsko voće, cijena: 2,79 eura
Zahvaljujući jedinstvenoj kombinaciji različitih tekstura i bogatih okusa, svaki zalogaj Kinga jogurt–šumsko voće vodi te u svijet neograničenog užitka. Na Ledovoj Facebook stranici već pljušte komentari onij koji su ga probali, uglavnom pozitivni. Ima i opaski da je "previše jogurtast", svatko ima drukčiji ukus, zar ne, a nama se najviše svidio onaj da je to "prvi King nije jako sladak". To zvuči baš osvježavajuće i po našem ukusu.
Ovu novu Ledo poslasticu pronašli smo u Konzumu po cijeni od 2,79 eura.
@ledo.medo Stigao je savršen spoj kremastog jogurta i osvježavajućeg šumskog voća. #ledomedo #ledo #ledohrvatska #king #kingkornet #sumskovoce #novisladoled ♬ Pretty (Sped Up) - MEYY
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
manfred
Komentiraj, znaš da želiš!
Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.