Članak
5 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar vanessa

    vanessa

    A od kad je puder za 105 kn jeftini puder? Jeftin puder je onaj od 30- 40ak kn, npr. Essence ili Catrice... koji se meni pokazao iznenađujuće dobar, zapravo! I da, probala sam i ja ovaj Revlonov, kupila ga preko ... prikaži još!
    1
    • Avatar marlena

      marlena

      Bas sam se i ja to pitala. Da je jeftin za isprobavanje, bome i nije
  • matea1141

    Ja već 3 godine koristim puder od 50kn iz Bipe marke IQ Cosmetics i predobar je, lagan, dosta dobro prekriva, pa ga također možete probati i napraviti review o njemu.. :)
  • zeljka74

    Ovaj puder je predivan, lagan i koza sa njim dise. Nije namijenjen za tesku sminku vec je svakodnevni puder.
  • froststyle25

    Male informacija samo...taj puder je odličan, ali treba uzimati onaj za kombiniranu do masnu kožu čak i ako je suha, samo se kožu treba namazati kremom prije tipa Becutan ili malo masnija dneva, pa onda primer pa tek onda puder. ... prikaži još!