Beauty 16. kolovoza 2018.

Staklena kosa novi je celebrity trend koji obožavamo!

instagram @janko_popovic_volaric.

Je li pretjerano ako kažemo da bi ovo uskoro mogla biti IT frizura? Poznate dame već je nose, a sigurni smo da je samo pitanje vremena kad će i svi drugi

Prvo smo imali trend "staklene kože" koji je došao iz Koreje, a označava vrlo glatku i ultra sjajnu kožu. Novi trend na pomolu je ipak nešto jednostavniji jer ne pretpostavlja nekoliko mjeseci strogog režima s 10-ak proizvoda za njegu: staklena kosa. Ovo pomalo neobično ime označava bob strogih linija, s razdjeljkom na sredini, čija je glatkoća i sjaj doveden do savršenstva. Frizuru trenutno nose Kim Kardashian West, Khloe Kardashian, Kylie Jenner (pa, skoro polovica Kardashian klana!), Lucy Hale, Jourdan Dunn, Olivia Culpo, Blac Chyna... 

 

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on

Sve je krenulo kada je hair stilistica Jennifer Yepez objavila fotografiju Hailey Baldwin s ovom frizurom... Haileyjina kosa izgleda fantastično ravno, glatko, oštro i sjajno, što je Yepez postigla koristeći Kerastase proizvode za kosu. Nedavno se na ovaj potez odvažila i Kim koju je Chris Appleton ošišao kraće nego što smo ikad do sad vidjeli. Kako sam kaže, kosu je fenirao s četkom i koristeći specifične proizvode za sjaj dok nije sjaj kose doveo do maksimuma. 

 

A post shared by Jennifer Yepez (@jennifer_yepez) on

Ako će i tebi kad pogledaš koliko dobro stoji najrazličitijim tipovima lica proći kroz glavu "Hm, mogla bih isprobati ovu frizuru!" kad pogledaš koliko dobro stoji najrazličitijim tipovima lica... Mi kažemo: samo naprijed!

Možda vas zanima... Nova godina, nova ja: 2018. nosi se kraća kosa! Rubrika Beauty Beauty
 

A post shared by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

A post shared by Jourdan Dunn (@jourdandunn) on

 

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

 

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

 

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

Komentari 0