Stars 05. kolovoza 2017.

I zvijezde su na G.O: Kako provode ljeto?

instagram @ritaora.

Netko putuje na ekskluzivne destinacije, a netko ljeto provodi radno; neki uživaju na jahti, a neki se radije drže vlastitog bazena...

Ako si još uvijek zapela na gradskom betonu i maštaš o godišnjem odmoru na moru te cjelodnevnom izležavanju na plaži - upozoravamo te, nemoj gledati ove Instagram fotke celebova jer će ti se nesnosne gradske vrućine nakon ovoga činiti još sto puta gore.

Baš kao i mi, zvijezde vole svoj G.O provesti na lijepim destinacijama, okruženi s obitelji i prijateljima te koktelom u ruci. Život u bikiniju svima nam je lakši, a ako tražiš inspiraciju za planiranje idealnog ljetovanja ili putovanja, ove Instagram fotke slavnih mogle bi ti pružiti puno genijalnih ideja...

 

 

Objavu dijeli Bella Hadid (@bellahadid)

 

 

Objavu dijeli Gwen Stefani (@gwenstefani)

 

 

 

Objavu dijeli Karlie Kloss (@karliekloss)

 

 

 

Objavu dijeli Jessica Alba (@jessicaalba)

 

 

 

Objavu dijeli Kendall (@kendalljenner)

 

 

Objavu dijeli Emily Ratajkowski (@emrata)

 

 

Objavu dijeli irinashayk (@irinashayk)

 

 

Objavu dijeli Fergie (@fergie)

 

 

Objavu dijeli Rita Ora (@ritaora)

 

 

Objavu dijeli Adriana Lima (@adrianalima)

 

 

 

 

Objavu dijeli Zendaya (@zendaya)

 

 

Objavu dijeli Hilary Duff (@hilaryduff)

 

 

Objavu dijeli Kate Hudson (@katehudson)

Komentari 0