- Ako se na tvom popisu neostvarenih želja nalazi i Jacquemus torbica, imamo odličnu vijest za tebe
- Tri krasne Jacquemus torbice smo pronašli na sniženju od 40 posto
- Iako sve tri imaju različite cijene, ušteda je zaista velika - na jednoj ćemo uštedjeti više od 350 eura
- Pročitaj također: Zavirili smo u Coach outlet, ove odlične torbice kupujemo po još boljim cijenama
Sezonska i Black Friday sniženja dosegnula su vrhunac što znači da svoje košarice punimo komadima koje smo ulovili na značajnim popustima. Među tim komadima mogla bi se naći i Jacquemus torbica (ili možda više njih) jer smo tri odlična i jako svestrana modela pronašli na ozbiljnom sniženju od 40 posto.
Na ovo sniženje koje se ne propušta, nabasali smo na web trgovini Farfetch. Naime, Farfetch je ovih dana tisuće dizajnerskih komada stavio na jako dobra sniženja, a pritom je na mnoge od njih omogućio i 20 posto popusta koji se automatski aktivira kada neki proizvod dodamo u košaricu. Tu su se našle i ove tri Jacquemus torbice koje su prvotno snižene za 20, odnosno 25 posto te na tu cijenu dobivamo još 20% popusta prilikom realiziranja kupnje.
U pitanju su - Jacquemus klasična ručna torbica u maslinasto zelenoj boji koju, umjesto za 523 eura kupujemo za 335 eura, Jacquemus La Casa torbica u crnoj boji s efektom zmijske kože koju nećemo platiti 920 već 589 eura te Jacquemus Le Grand Bambino torbica u bijeloj boji koja je, s ukupnim popustima, snižena sa 820 na 468 eura i na njoj možemo uštedjeti nešto više od 350 eura. Mislimo da bolje od ovoga ne može!
Jacquemus klasična torbica
Foto: Farfetch, Jacquemus torbica (sa 523 snižena na 335 eura)
Jacquemus La Casa torbica
Foto: Farfetch, Jacquemus torbica (sa 920 snižena na 589 eura)
Jacquemus Le Grand Bambino torbica
Foto: Farfetch, Jacquemus torbica (sa 820 snižena na 468 eura)