Moda

Ovaj prsluk s ružicama baš ima Magda Butrym 'vibe' i uskoro stiže u Mohito, jedva čekamo!

Iako su prsluci od odijela veliki hit već drugu godinu zaredom, nipošto još nismo vidjeli sve što nam high street i high end brendovi, u toj kategoriji, imaju za ponuditi. Sa svakom novom kolekcijom koja se nađe na policama, mi uspijemo pronaći prsluk od odijela koji odmah poželimo dodati u košaricu. 

Tako je bilo i sada, kada smo zavirili u Mohito odjeljak s komadima koji uskoro dolaze u ponudu i pronašli prsluk koji nas je odmah podsjetio na romantičnu estetiku high end brenda Magda Butrym. 

 | Autor: Mohito Mohito Foto: Mohito

Radi se o prsluku ravnog kroja u nježno ružičastoj boji koji, umjesto klasičnih gumba, ima tri ružice od tkanine, također u ružičastoj boji. Svatko tko je vidio barem jedan Magda Butrym komad, znat će da nas je prsluk asocirao na ovaj brend upravo zbog romantičnih ruža po kojima je Magda najpoznatija. 

Ovaj prsluk je kao stvoren za svečanije prilike u kojima ga možemo kombinirati s midi ili maksi slip suknjom, suknjom A kroja ili pak hlačama na crtu u bijeloj, crnoj ili ružičastoj boji. No, pošto je tako lijep da bismo ga željeli nositi što više, mogli bismo ga koji put nositi i na kavu ili koktele s prijateljicama kada ćemo ga kombinirati uz bermude na crtu ili čak široke traperice. 

 | Autor: Mohito Mohito Foto: Mohito

 | Autor: Mohito Mohito Foto: Mohito

Ovaj krasni prsluk u Mohito ponudu će stići uskoro, ali već možemo vidjeti da će imati raspon veličina od XS do XL te da njegova cijena iznosi 22,99 eura. Ako ovaj prsluk želiš ugrabiti čim prije, na Mohito internetskoj trgovini se možeš predbilježiti na obavijesti i među prvima ćeš saznati kada stigne u prodaju. 

Možda vas zanima Mohito ima krasno vezeno odijelo s prslukom - u kojemu ti sigurno neće biti vruće Rubrika Moda Moda
Photo: Mohito

Komentari 0