- Iako nam je ljeto još daleko i s ovom jeseni u proljeću se čini još dalje, u high street su već dobrano počeli pristizati ljetni komadi
- Ljetne cipelice tako su već zauzele svoja mjesta na policama, a mi već imamo svog favorita
- U pitanju su japanke u dvije boje koje smo pronašli u H&M-u, a koje su ukrašene 3D orhidejama
- Pročitaj također: Cipela koja "ne postoji"? Mango ima divne natikače u nude tonu, sa super potpeticom
Iako smo tek zakoračili u proljeće (koje nas je usput počastilo jesenskim vremenom), u naše omiljene modne dućane već počinju pristizati lagani ljetni komadi. Uz lepršave suknje i haljine, topove na bretelice, lanene komade i razigrane ljetne uzorke, tu su se našle i otvorene cipele poput sandala i japanki. To nas je odmah zaintrigiralo pa smo ponudu pročešljali uzduž i poprijeko i već pronašli svog favorita među ljetnim cipelama.
Foto: H&M
U pitanju su ravne japanke u stilu sandala koje smo pronašli u H&M-u, a koje na ristu imaju dvije 3D orhideje. Jednu veliku i jednu manju. Ono što ove japanke, osim orhideja koje su romantične same po sebi, čini još efektnijima je to što imaju nježan satenski sjaj i što dolaze u romantičnoj lila te vrlo svijetloj bež boji.
Ove smo divne japanke odmah zamislili u kombinaciji s plisiranom midi suknjom i romantičnom bluzom te s lepršavom midi haljinom za svečanije prilike poput vjenčanja, krizme i slično, a smatramo ih i odličnim izborom za preobuvanje nakon nekoliko sati u visokim potpeticama.
Foto: H&M
Ove romantične japanke dolaze u rasponu veličina koji se kreće od 35 do 42, a kupiti ih možemo putem H&M internetske trgovine. Za njih ćemo trebati izdvojiti 34,99 eura.
Foto: H&M
Komentiraj, znaš da želiš!
Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.