Moda 18. srpnja 2016.

Ljeto na Instagramu: Što rade slavni?

Instagram.

Otkrijte tko se hladi lubenicom, a tko koktelom; tko se lijeno izležava, a tko marljivo prodaje limunadu...

Ako se još uvijek znojite na gradskom betonu i maštate u plaži i moru, onda radije nemojte gledati ove Instagram objave slavnih koje vrište: ljeto! I dok se jedni izležavaju na plaži, drugi 'plutaju' bazenom na superpopularnim madracima na napuhavanje u raznim oblicima, a treći rashlađenje pronalaze na neočekivanim mjestima. Pogledajte najbolje ljetne Instagrame slavnih koji će inspirirati vaš plan za idealno ljetovanje...

Kourtney Kardashian

 

On a summer day. 🍋

A photo posted by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

Bella Hadid

 

island joj ✌🏼️🌴💙 @jessejostark

A photo posted by Bella Hadid (@bellahadid) on

Reese Whiterspoon

 

#Backyard #BBQ Feels. #MemorialDay #FamilyTime @DraperJames 🍉❤️🍉❤️

A video posted by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Chrissy Teigen i John Legend

 

☀️☀️☀️ #REVOLVEinthehamptons

A photo posted by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Rihanna

 

Vacation lyfe! #Rihanna #Turks&Caicos #Snapchat 6/1/16

A video posted by 🎈Rihanna on Snapchat🎈 (@rihonsnap) on

Kylie Jenner

 

the sunflower symbolizes confidence and strength 🌻 the august flower

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Eva Longoria

 

Oh hello margarita! 🍹🍹🍹

A photo posted by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Karlie Kloss i Taylor Swift

 

Made in the USA™

A photo posted by @karliekloss on

Gisele Bundchen

 

❤️🌎

A photo posted by Gisele Bündchen (@gisele) on

Amy Schumer

 

Paparazzi are everywhere

A photo posted by @amyschumer on

Kendall Jenner

 

baby surf

A photo posted by Kendall Jenner (@kendalljenner) on

Poppy Delevingne

Alessandra Amborsio

Bar Refaeli

 

Vitamin D ☀️ taking it all in

A photo posted by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

Kate Hudson

 

First summer read! ALL ABOUT LOVE by Bell Hooks ❤️☀️#SoFarSoGood

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Komentari 0