Moda

Crno od glave do pete, prstohvat crvene i seksepilne čizme: Mlada dama imala je jedan od najboljih stylinga na špici

  • Monokromatske kombinacije u svijetu su mode posebno obožavane i rado nošene, budući da odišu profinjenošću, elegancijom i bezvremenskim stilom
  • Iako je svaki monokromatski styling privlačan i šarmantan na svoj način, 'all black' kombinacije posebno su nam drage, s obzirom na to da je crna jedna od onih boja s kojom je gotovo pa nemoguće pogriješiti
  • Prošlog smo vikenda u šetnji gradom susreli mladu damu čiji je odvažni styling s tek prstohvatom žarko crvene boje kbio baš po našem ukusu

Monokromatske kombinacije od davnih dana slove za sinonim za profinjenost, a 'all black' outfiti, od svih među njima, zauzimaju posebno mjesto. Bez obzira na sezonu, aktualne trendove ili priliku za koju se odijevamo, crna je boja jedna od onih s kojom je gotovo pa nemoguće pogriješiti, budući da više od bilo koje druge odiše sofisticiranošću, elegancijom i bezvremenskim stilom.

Od formalnijih poslovnih lookova i elegantnih večernjih, do onih nešto ležernijih kao stvorenih za šetnju gradom, crna će boja u većini slučajeva biti pun pogodak, a njezina nam univerzalnost omogućava jednostavno kombiniranje različitih krojeva, tekstura i dodataka, pružajući nebrojene mogućnosti za izražavanje naših stilskih preferencija.

Možda vas zanima Drugi put zaredom, zadarska Monica Bellucci našla se na našoj listi najbolje odjevenih Rubrika Moda Moda

Zbog svega ovoga s posebnim zanimanjem proučavamo kako ljubitelji mode slažu svoje omiljene 'all black' outfite, a prošlog smo vikenda u šetnji gradom susreli mladu damu čija je kombinacija bila baš po našem ukusu. Odvažni styling s tek prstohvatom žarko crvene boje bio je pravo osvježenje i odličan podsjetnik na to da su klasične kombinacije uz pravi odabir detalja uvijek zanimljive i dinamične.   

 | Autor: Pixsell/Marko Lukunić Pixsell/Marko Lukunić Foto: Pixsell/Marko Lukunić

Ova simpatična mlada dama odabrala je kratku crnu vunenu suknjicu i crni pulover visokog ovratnika, a styling je upotpunila kratkom crnom krznenom bundicom koja je u najvećoj mjeri doprinijela glamuroznosti i sofisticiranosti kombinacije. Crne prozirne najlonke ovom su looku dale ženstvenu i zavodljivu notu, a visoke crne čizme s tankom potpeticom koje su sezale preko koljena, dodatno izduživši njezinu siluetu i pridonijevši odvažnosti, bile su pun pogodak.   

Uz dominantne crne komade, posebno se istaknula malena crvena torbica koja je ovoj monokromatskoj kombinaciji dala uvijek dobrodošlu dozu kontrasta i svježine, a upravo ovaj detalj u crvenoj boji podigao je cijeli styling na višu razinu, podsjećajući nas kako je ponekad samo jedan upečatljiv modni dodatak dovoljan da malčice začini stvari. U ovakvom outfitu, kamo god se zaputili, izgledat ćemo kao milijun dolara!

Možda vas zanima Gospođa sa špice iskoristila je par dokoljenki da styling iz dobrog pretvori u odličan. Evo kako joj je to uspjelo... Rubrika Moda Moda
Photo: Pixsell/Marko Lukunić

Komentari 0