- Nekad su i naše plaže vrvjele toplesima dama koje nisu bile samo strankinje, nego i naše žene. No ta su vremena prošla, možda se Jugoslavijom...
- Kako bilo, toplesa je sve manje, no to ne bi bilo tako da su svi poput Heidi Klum koja se ne libi niti sunčati bez gornjeg dijela badića niti o tome govoriti
- Evo kako 52-godišnji model objašnjava svoj "otvoreni stav prema tijelu"
U vrijeme kad toplese sve rjeđe viđamo na našim plažama, a konzervativizam jača, mnoge će zanimati (uzbuniti ili obradovati, kako koga) ne samo smjela izjava već i životni stil Heidi Klum koji uključuje odlazak na plažu bez gornjeg dijela kupaćeg kostima. I ne samo to. Njemački model i dugogodišnja članica žirija showa 'America's Got Talent (od 2013. do 2019. i od 2020. do 2024.) nikad se nije libila tako obnažena prošetati i pred vlastitom djecom.
Razgolićivanje Heidi nikad nije bilo strano, počevši od škakljivih fotografija u profesionalne svrhe. Nime, većinu karijere provela je kao model, što po defaultu znači dase "pokazivanje kože" podrazumijeva, a u Heidinom slučaju, pokazivalo je se dosta - brojne kampanje snimila je upravo kao model za razne brendove donjeg rublja. Zanimljivo, istim je stopama krenula i njezina kći Leni. Ona i mama tako su 2022., čim je Leni postala punoljetna snimile zajedničku kampanju za rublje brenda Intimissimi.
Bilo je i kritika, ali Heidi je u jednom intervjuu rekla da je ponosna na svoju kćer, te objasnila da je njoj sasvim u redu naći se u takvoj situaciji s kćeri. "Oduvijek sam bila vrlo otvorena prema svom tijelu" rekla je 52-godišnja manekenka koja kampanje za rublje i kupaće kostime snima i danas, a otvorenost prema tijelu možemo zamijetiti i na crvenim tepisima na kojima uvijek ima super izazovne haljine koje mnogo otkrivaju. "Kad se sunčam u dvorištu, nekad sam u toplessu. Europljanka sam... moja djeca me ne poznaju drugačije i vjerojatno su zbog toga opuštenija u odnosu prema vlastitom tijelu", rekla je Klum.
Inače, Leni je njezina kći iz veze s talijanskim poduzetnikom Flaviom Briatoreom, dok s bivšim suprugom Sealom ima još troje djece: Henryja (19) i Johana (18) i Lou (15). Ponosna je na svoju djecu, kaže, a i na to da dolaze njoj po savjet, posebno što se tiče karijere.
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
manfred
Komentiraj, znaš da želiš!
Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.