Članak
4 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • LjerkaHS

    Bravo, Andrea! Ne obaziri se na glupave komentare, budi i daje svoja i skreni nam pažnju na ovakve lijepe primjere pozitive. Ti si influencerica po mom ukusu, ostali neka se koprcaju u svom lažnom sjaju.
  • Diiv

    Andrea, ti si od pocetka dio problema a ne rijesenja. Ne znam tko ti je utuvio u glavu da su ti kolumne iole aktivisticke i da si ti neki borac za dobro i lijepo ili sto ti ja znam sta ... prikaži još!
    1
    • Diiv

      ajde srednje skole. Ali maksimalno prvi, drugi razred - i to ne gimnazije (cak i nase hrvatske). Zato te molim pusti se laznog moraliziranja i drzi se sala i posalica tipa lista likova na plazi i slicno. Takve generalije su ... prikaži još!
  • Diiv

    ajde srednje skole. Ali maksimalno prvi, drugi razred - i to ne gimnazije (cak i nase hrvatske). Zato te molim pusti se laznog moraliziranja i drzi se sala i posalica tipa lista likova na plazi i slicno. Takve generalije su ... prikaži još!