Članak
5 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sanela22

    Prekrasno napisano no mislim da se zakon po tom pitanju i zastita zena od zlostavljaca nece nikada promjenit u ovoj drzavi..Deset godina sam zivjela sa psihopatom na kraju ga napustila pod prijetnjama smrcu zavrsila u anonimnoj kuci sa djecom i ... prikaži još!
    3
    • sanela22

      A jos uvijek sam na zivotu vjerojatno zahvaljujuci cinjenici da ne smijem prezentirat svoj privatni zivot i vezu u kojoj sam sada ...jer dok ste jadnica ti psihopati malo i miruju i nadaju se ponovnom posjedovanju no ako pokazete da ... prikaži još!
    • daniel

      Svaka čast na hrabrosti, nažalost s takvima na kraj samo tako da se educira i mjenja svijest zajednice i ljudi gdje živimo i da svi skupa damo sve od sebe da se postrože zakoni kojima bi se kažnjavali i što ... prikaži još!
    • daniel

      ...No dobrim djelom je i kriva okolina jer ne reagira na ove stvari propisno, danas je vidljivo iz političke scene da su ugrožena ljudska prava i hrvatskoj ženi se ne piše dobro ako nastavimo ovim putem kao zajednica.toliko su nam ... prikaži još!
  • Avatar marlena

    marlena

    Cak i ako ne digne prst na tebe...,ali psihicko maltretiranje. Ispitivanje za svaku sitnicu, moljakanje, sluzenje....,kao da si dijete, a on tvoj otac. Pametovanje ponizavanje, ruganje....