Članak
7 Komentara Prikaži odgovore
Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7 dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7 te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noelle

    Ufff što smo svi nešto fini..crkva i Bog dva različita pojma...sigurno idete u raj..svaka čast..možete lagat i glumatat drugima ali nemojte sebe jer to je grijeh..kako obozavam ovakve koje nikad ne bi opsovale a u crkvu su pocele ic valjda ... prikaži još!
  • Noelle

    Katastrofa..dijete se uči i odgaja do 7godine..dotad sto ste napravili to je to..a koliko vidim i niste puno kad me sramota sto sam žensko..mene je samohrana majka odgajala i ponosim se sto mi to majka jer je bratu i meni ... prikaži još!
  • Noelle

    Ne bih o tome kad majke u kafice dolaze sa djecom da bi mogle piti..sto imaju djeca radit među takvom okolinom a pogotovo sto se prikazuje na televiziji i crtici i filmovi..sami masakr i klanje..nije ni cudo da djevojcice od ... prikaži još!
  • zeljka29

    Ja ne volim kad se psuje,niti sam djecu učila psovati kad su bili mali.Navodno sam nadprosječno inteligentna,ali psovati definitivno ne volim.To je stvar kulture a ne inteligencije.
    1
    • Noelle

      Koji ti je kvocijent? Što si Einstein? Sto Vi znate sto vam djeca rade vani..pojma nemate
  • mara62

    Prostaćenje i psovanje nije odraz inteligencije, nego prostačkog odgoja. DA, pogotovo za žene! Zašto se kaže "materinji" jezik, a ne "očinji"?????? Zato što su uglavnom žene te koje dijete uče prve riječi, ako je mater prostakuša, dijete odamh uči takav ... prikaži još!
    1
    • Noelle

      Oh Bože..prava svetica..ufff.....jel su zene te da se curice uci da radi jos gore stvari...sramota..za 15 kn voznje ajooj..drogiranje..ko ih pusta van..hvala Bogu sto mi je majka usadila prave zivotne vrijednosti i ne zelim opce nikog vrijeđat..jel opce znate sto ... prikaži još!