Beauty 23. studenoga 2016.

Treba vam dokaz da su Viktorijine anđelice prirodne ljepotice?

Getty Images.

Kada vidite kako izgledaju bez šminke zapitat ćete se znaju li one uopće što su prištići, akne...

Svima je već jasno kako postati jedna od Viktorijinih anđelica i nije baš najlakša stvar na svijeta. Tu titulu nose jedne od najljepših i najzgodnijih žena na svijetu, a da bi prošetale omiljenom ženskom revijom nije dovoljno da imaju vitko tijelo i zanosan hod.

Ako ste pomislili da su za njihovu ljepotu zaslužni isključivo slojevi teške šminke, morat ćemo vas razočarati. Instagram profili bivših i sadašnjih Viktorijinih anđelica dokazuju da ove žene čak i bez trunke šminke izgledaju božanstveno...

Gigi Hadid

 

rain is fallin, steal some covers

Fotografiju objavljuje Gigi Hadid (@gigihadid)

Adriana Lima

 

I AM FIRE 👊🏼🔥🔥🔥🔥https://m.youtube.com/watch?v=gPEDWGlTbLA

Fotografiju objavljuje Adriana Lima (@adrianalima)

Doutzen Kroes

 

Lazy monday😊

Fotografiju objavljuje Doutzen Kroes (@doutzen)

Joan Smalls

 

🏝 I dip, you dip, we dip

Fotografiju objavljuje Joan Smalls (@joansmalls)

Miranda Kerr

 

To love and be loved is one of the greatest gifts in the world ❤🌊☀ @koraorganics

Fotografiju objavljuje Miranda (@mirandakerr)

Jourdan Dunn

 

Good Morning NY! 🗽#HMBALMAINATION

Fotografiju objavljuje Jourdan Dunn (@jourdandunn)

Sara Sampaio

 

Goodmorning 🤗🤗❤️

Fotografiju objavljuje Sara Sampaio (@sarasampaio)

Alessandra Ambrosio

 

It's nice to be back ... ☀️💕 #cartierpolodubai

Fotografiju objavljuje Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Lily Aldridge

 

Goodnight 🌙

Fotografiju objavljuje Lily Aldridge (@lilyaldridge)

Komentari 0