Cipele Kate Moss plijenile su pažnju na Pariškom Tjednu mode. Naravno, predviđa im se velika popularnost

Instagram @voguefrance
Vidi originalni članak
  • Brojne svjetske zvijezde ovih su se dana sjatile u Pariz, a povod za to je Tjedan mode koji je u tijeku 
  • Među najvećim dizajnerima koji su već predstavili svoje kolekcije za jesen i zimu ove godine, bila je i Stella McCartney čiju su reviju iz prvih redova pratile Cameron Diaz i Kate Moss
  • Kate i Cameron ubrzo su postale 'duo koji nismo ni znali da nam je trebao', a najveću su pažnju plijenile Kateine cipele kojima se ovog proljeća predviđa velika popularnost
  • Pročitaj također: Cameron Diaz se vratila glumi, od danas je gledamo u novom Netflixovom špijunskom trileru 'Back in Action'

Pariz je ovih dana lokacija na kojoj svi žele biti i to zahvaljujući Pariškom Tjednu mode koji je u tijeku. Baš zato, na ulicama Pariza možemo vidjeti neke od najvećih svjetskih zvijezda koje su došle podržati svoje omiljene dizajnere, ali i škicnuti komade koje će, kao i obično, uskoro i sami nositi. Među brojnim dizajnerima koji su predstavili svoje kolekcije za jesen i zimu ove godine, bila je i Stella McCartney čiju su reviju iz prvih redova pratile Kate Moss i Cameron Diaz. 

Obje su dame zablistale u super outfitima koji baš pristaju njihovoj osobnosti i modnom izričaju - Cameron u romantičnoj, crvenoj satenskoj haljini čiji gornji dio nalikuje na bluzu koju je iskombinirala s kaputom u boji slonovače te crvenim cipelama, a Kate u opuštenom, rockerskom outfitu koji se sastojao od crnih tajica, čipkastog topića i oversized kožne bomber jakne. Ono što je u Kateinom outfitu plijenilo najviše pažnje su njene cipele. 

Naime, Kate je ove odjevne komade iskombinirala sa Stella McCartney kožnim natikačama s vrtoglavom, drvenom petom. Ove su cipele odvažnija verzija klasičnih klompi s drvenom petom kakve smo do sada često viđali, a kako se predviđa, ovog ćemo ih proljeća viđati još češće. Naravno, zahvaljujući povratku boho stila u kojemu su komadi od prirodnih materijala, pa tako i drveta i kože, nezaobilazni dio svakog outfita. 

Iako je Kate ove natikače uklopila uz odvažni, rockerski outfit, mi ih možemo zamisliti i na onim romantičnijima poput neke lepršave haljine s volanima ili pak s hlačama i nekom bluzom sa cvjetnim uzorkom. 

S obzirom na to da se ovim cipelama predviđa jako velika popularnost, dali smo si truda i iz trenutne ponude izdvojili nekoliko modela 'na tu foru'. 

Posjeti Miss7.24sata.hr