Ženska priča: Poznata voditeljica, trenerica, chef i komičar o borbi protiv siječanjskog bluesa

Ženska priča Foto: Ženska priča
Vidi originalni članak
  • Peto ovosezonsko izdanje Ženske priče održat će se u klubu hrvatskih glazbenika SAX!  (Palmotićeva 22, Zagreb), u utorak 20.siječnja 2025. godine u 20 sati
  • Sav prihod od ulaznica donirat će se Hrvatskom forumu protiv raka dojke Europa Donna Hrvatska
  • Marijana Perinić ugostit će voditeljicu Barbaru Kolar, fitness trenericu Maju Ćustić, chefa Davida Skoku te komičara Davora Dretara Dreleta

Voditeljica i spisateljica Marijana Perinić će u prvoj ovogodišnjoj emisiji 13. sezone popularnog talk-showa Ženska priča, i to na temu ADIO, SIJEČANJSKI BLUES!, ugostiti poznate osobe iz hrvatskog javnog prostora: voditeljicu Barbaru Kolar, fitness trenericu Maju Ćustić, chefa Davida Skoku te komičara Davora Dretara Dreleta.

Siječanj je poznat kao najdepresivniji mjesec u godini, kada se brojni Hrvati suočavaju s viškom kilograma na vagi i manjkom eura na bankovnom računu, zbog čega će ovomjesečni gosti otkriti male tajne kako se nose sa izazovima te kojim metodama pribjegavaju kako bi preživjeli siječanjski blues: od skijanja, dalekih putovanja, treninga, prehrane, detoksikacije pa sve do dobrog, starog humora koji je siguran alat u borbi protiv tmurnih dana. Kako je talk- show poznat po opuštenoj atmosferi, zasigurno neće nedostajati i pitanja iz publike, koja svaki mjesec proaktivno sudjeluje u programu.

Peto ovosezonsko izdanje Ženske priče održat će se u klubu hrvatskih glazbenika SAX!  (Palmotićeva 22, Zagreb), u utorak 20. siječnja 2025. u 20 sati, a sav prihod od ulaznica donirat će se Hrvatskom forumu protiv raka dojke Europa Donna Hrvatska. 

Pozivamo sve posjetitelje da uživaju s nama u novoj Ženskoj priči, čija će 13. sezona trajati sve do srpnja 2026. Snimak emisije će bit dostupan na youtube kanalu voditeljice Marijane Perinić u nedjelju 25.siječnja 2025.

Posjeti Miss7.24sata.hr